WhatsApp Destek Hattı

Ayaklı Pano

6 adet ürün var.
1 - 6 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 6 ürün bulunmaktadır
 • Poster Pano Ayaklı
  PST-01

  Poster panoları duvara monte ve ayaklı olmak üzere iki çeşittir. Resimdeki ürün ayaklı poster panosu olup tamamı alminyumdur.  Evrak yada poster konulacak yer takmatik çerçeve olup aç kapa sistemlidir.

 • Ayaklı Akrilik Broşürlük
  AAB-01

  Dekoratif bir görünüme sahiptir. Ön bölge A4 ebatlarında olmak üzere toplamda 16 adet broşür yeri bulunmaktadır. Mağaza, galeri, banka vb. gibi yerlerde kullanılan dekoratif bir üründür. 4 rafınıda kolayca takabilirsiniz. Tek ve çift taraflı modelleri mevcuttur. Gövde alüminyum, raflar 4 mm şeffaf akriliktir. İstenirse tekerlek eklenebilir

 • Akrilik Broşür Stand
  AKS-01

  8 Adet A4 Broşür Kapasitelidir. İç Mekan Kullanımı için İdealdir. Alınlık Kısmına İstenilen Baskı yapılmaktadır.

 • Ayaklı Poster Pano
  APP-01

  İsteğe göre broşürlük ilavesi yapılmaktadır. Kanallı yuvarlak Profilden ayak üzerinden, poster sergilenmek üzere bir çerceve ve altında broşürlükten oluşmaktadır.

 • Al Maki Pano
  MTM-01

  Mağaza, kafe veya restoranların önünde menü, poster gibi görsellerinizi sergileyebileceğiniz pratik, dayanıklı ve etkileyici bir üründür. Yuvarlak köşe olarak 500x700 mm, 594x841 mm, 700x1000 mm ebatları mevcuttur. Anti-refleks koruma tüm modellerde bulunur. 30 mm ve 32 mm profil alternatiflidir.

 • Eko A Pano
  MEK-01

  Mağaza, kafe veya restoranların önünde menü, poster gibi görsellerinizi sergileyebileceğiniz pratik, dayanıklı ve etkileyici bir üründür.