WhatsApp Destek Hattı

Atatürk Köşeleri

7 adet ürün var.
1 - 7 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 7 ürün bulunmaktadır
 • Atatürk Köşesi
  ATA-01

  Atatürk Köşesi Özel İmalat Olarak yapılmaktadır. Modern bir görüntü olan bu Atatürk köşeleri 5 mm pleksi malzemeden imal edilmiştir. Gençliğe Hitabe, İstiklal Marşı, ve Özlü söz olmak üzere 4 parçacan oluşmaktadır. ÖRNEK FİYATLARDIR

 • Atatürk Köşesi
  ATA-02

  Led Işıklı Atatürk Köşesi  5 Parçadan Oluşmaktadır. Pleksinin Köşeleri sivri Değildir. Çocuk Güvenliği İçin Radüs Verilmiştir. 10mm Pleksiden yapılmaktadır. ÖRNEK FİYATLARDIR

 • Atatürk Köşesi
  ATA-03

  Atatürk Köşesi Özel İmalat Olarak yapılmaktadır. Modern bir görüntü olan bu Atatürk köşeleri 10 mm pleksi malzemeden imal edilmiştir. Gençliğe Hitabe, İstiklal Marşı, ve Özlü söz olmak üzere Tek parçacan oluşmaktadır.

 • Atatürk Köşesi
  ATA-04

  Atatürk Köşesi Özel İmalat Olarak yapılmaktadır. Modern bir görüntü olan bu Atatürk köşeleri 5 mm pleksi malzemeden imal edilmiştir. Gençliğe Hitabe, İstiklal Marşı, ve Özlü söz olmak üzere 4 parçacan oluşmaktadır. Bayraklar Ekstradan Müşterinin İsteği doğrultusunda Yapılmıştır.

 • Üçlü Milli Levha Set
  ML-01

  45x90 cm Dıştan Dışa Çerceveli Milli Set Milli levhalar meb yönetmeliğine göre imal edilmiş olup, 45x88 cm ölçüsündedir. Çerçevesi Okullarda cam yasaklanması dolayısıyla resimlerin ön tarafında cam kullanılmamıştır. Rutubete karşı selefon kaplanmıştır. Islak bir be ile temizliği kolyaca yapılabilir.

 • Türk Büyükleri Seti
  ML-02

  35x70 cm  Okullarda, sınıf ve koridorlarda  kullanılan panolardır. İlkokul ve ortaokullarda daha çok tercih edilen eğitim panoları hem çerçeve hem pano konusu olarak çeşitlendirilmiştir.Rondo Çerceve eğitim panoları kullanışlı ve kalitelidir.   Okul müfredatına uygundur. Değişik Ebatlarda üretebiliriz. İsteğe göre Proje ve Resim Değişikliği Yapabiliriz.

 • ATATÜRK ÇERCEVE-PANO
  ML-03

  30x42 cm Ölçüsünde Atatürk Posteri dahil Okullarda,Devlet Kurumlarında, Hastanelerde, Evde Rahatlıkla kullanabilceğiniz Kaliteli Rondo Çerceve  Resim Değişikliği Sistemi Mevcuttur (TikTak Çerceve) Değişik Ölçülerde Üretilmektedir. Farkı Bi Resim Kullanılabilir.